27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“E kam pasur gjithmonë me vete”/ Blendi Fevizu shtanget nga ajo që i tregon i ftuari: As në Jugosllavi s’ma morën

spot_img

Sipërmarrësi shqiptar Shpëtim Redo ka qenë i ftuar në emisionin “Opinion”, ku teksa po fliste për largimin e tij nga Shqipëria 31-vite më parë, ka befasuar me deklaratën.

Ai tregoi se mori një copë dhe madje tregon se dheun nuk ia kanë marrë as në Jugosllavi dhe e mban me vete për fat të mirë.

 “Jam shumë i lidhur me Shqipërinë. Atë natë që kam ikur kam marrë pak dhe në kufi. Gjithmonë e kam me vete. Quhej brezi i butë. E kam pasur gjithmonë me vete. Besoj është mbarësi. As në Jugosllavi nuk ma kanë marrë. Shqipërinë e kam me vete gjithmonë. E mbaj gjithmonë,”-tha Redo.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat