fbpx

“E keqja nuk paska fund…”, Artan Hoxha nxjerr pamjet ekskluzive, tregon çfarë po ndodh në këtë mal të Shqipërisë dhe plas denoncimin e fortë

800-0-60d9e7df1103e.jpg

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar pamjet ku duket që po digjet Malin e Shenjte të Bektashinjve. “Eshte tymi i zjarrit qe po djeg Malin e Shenjte të Bektashinjve, fotografuar nga autostrada Tirane-Elbasan… E keqja nuk paska fund…”, shkruan Hoxha.

Postimi i Hoxhës

Pamje apokaliptike….

Nuk eshte tymi i vullkanit në malin e Vezuvit, nuk jane as re vere mbi Malin e Tomorrit.

Eshte tymi i zjarrit qe po djeg Malin e Shenjte të Bektashinjve, fotografuar nga autostrada Tirane-Elbasan…

E keqja nuk paska fund…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303