fbpx

E mbani mend filmin “Shoku ynë Tili?” Nuk do e besoni sa ka ndryshuar aktori që luante ‘Tilin’

albert.jpg

E mbani mend aktorin që ka luajtur rolin kryesor në filmin shqiptar “Shoku ynë Tili”, djali çapkën që në fund shkëlqeu në mësime?

Arben Latifi është aktori që luajti rolin e Tilit në atë film.

Prej vitesh ai jeton në Gjermani dhe ka krijuar familje.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303