17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E mbuluar dhe e zhveshur, Armina Mevlani

spot_img

‘Bloggerja’ shqiptare Armina Mevlani njihet për stilin dhe sharmin e saj me veshjet që zgjedh.

Kësaj rradhe ajo na ka surprizuar me fotot e fundit, ku shfaqet në vaskë e mbuluar por në të njëjtën kohë edhe e zhveshur.

Bukuroshja Armina ka pëlqyer ti ndajë këto foto me ndjekësit e saj ndoshta edhe për ti frymëzuar me koleksionin e ri të Krishtlindjeve.

Ajo mban të veshur lingerie, Filigra Lace push-up-bra

Përveç kësaj ajo i ka kombinuar ato me nje Wolford Greece Body

Arminës ky kombinim i duket perfekt.Kjo mund të jetë edhe një zgjidhje për veshjet e festave ose për ju që ende nuk dini se çfarë dhurate të bëni./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat