fbpx

E miratuar/ Tashmë vaksinimi i qytetarëve me vaksinat kineze dhe ruse, qeveria firmos aktin normativ

vaskin.jpg

Qeveria i ka hapur rrugë vaksinimit të qytetarëve me vaksinat ruse dhe kineze. Në aktin normativ të miratuar dhe publikuar në fletoren Zyrtare, nënvizohet se vaksina të përdoren në popullatë.

Advertisement

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303