fbpx

E mitura largohet nga banesa, nëna ngre alarmin dhe shkon në polici: Iku dhe nuk erdhi më

zhduket-nje-vajze-780x439-600x360.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pelë, Kosovë. Raportohet se një e mitur është larguar nga banesa e saj.

Një nënë ka raportuar se vajza e saj e mitur larguar me datën 21 shkurt në ora 14:00 dhe ende nuk është kthyer, raporton indeksonline.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303