fbpx

E ndihmoi në vjedhje votash, Rama shpërblen Robert Agën, : Mos e rruaj k***n

Roberti.jpg

Robert Aga do të jetë figura e caktuar nga Rilindja për ruajtjen e materialeve zgjedhore që i përkasin KZAZ-ve në rrethin e Bulqizës. I kërkoi ish-ministrit të brendshëm, Saimir Tahirit një punë më të mirë në Bulqizë dhe duket se Rilindja e shpërbleu për punën e bërë në vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër.

Sot, Robert Aga është polic në Bulqizë duke ndjekur edhhe këshillën e ish-shefit të tij, ku në përgjimet e publikuara nga BILD e këshillon ‘të mos e rruajë k***n’.

Paraditen e sotme ai është fotografuar krejtësisht i pashqetësuar dhe në terezinë e tij duke ruajtur materialet zgjedhore që i përkasin KZAZ-ve në rrethin e Bulqizës.

Atij i është dhënë dhe detyrë e rëndësishme që të ruajë materialet zgjedhore për zgjedhjet që priten të mbahen në 30 qershor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303