fbpx

E pabesueshme! Del tradhtia bashkëshortore, gruaja dhe e dashura duke lindur në të njëjtin repart

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në një spital në SHBA. Një grua ka mësuar se burri i saj e tradhtonte me një tjetër, pikërisht ditën që do të sillte në jetë foshnjën e saj.

Një gjinekologe në një spital në SHBA, publikoi videon ku dy gra shihen pak momente para lindjes.

E veçanta në këtë mes, ishte se babai i fëmijëve të tyre ishte po i njëjti. Mes ulërimave të dhimbjes së lindjes, gruaja zbulon këtë të fshehtë, ndërsa në video dëgjohet dhe momenti kur ajo përballet me të shoqin.

“Kur nëna me dhimbje lindje zbulon se e dashura e të shoqit po lind në të njëjtin repart…”, shkroi mjekja krahas videos së publikuar.