E pakrahasueshmja Jennifer Lopez, “çmend” në bikini

Jennifer Lynn Lopez, e njohur si J.Lo, vazhdon të befasojë me linjat trupore. Këngëtarja dhe aktorja e famshme, pavarësisht viteve e ka dëshmuar që është femra më atraktive në gjithë botën. Madje, këtë e dëshmon fotografia e saj e fundit ku 50 vjeçarja pozon në bikini.