fbpx

E papritur, Donald Veshaj i bën dedikim Bora Zemanit: “Zemra për ty më është thyer”

800-0-627a9120be369.jpeg

Së fundmi aktori Donald Veshaj ka publikuar një video të re të Elgit Dodës dhe Xhensila Myrtezajt në rrjetet sociale, ku duket se teksti i këngës i shkon shumë historisë së tij dhe Bora Zemanit.

Në videon n thuhet: “A e din ti, Sa dashni kam pas unë për ty! A e din ti se zemra për ty mu ka thy…”.

Ka qenë vetë ai që ka pranuar se është penduar për humbjen e tij në “Big Brother VIP”, që nuk është çmimi i madh, por Bora.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303