fbpx

“E pushtuar nga djalli”/ Panik në avion, shikoni çbën kjo pasagjere

Në videon e mëposhtme shikohet një ngjarje shumë e çuditshme.  Një incident ka ndodhur në një avion që udhëtonte për në Michigan.

Një nga pasagjerët është filmuar ndërsa thërriste e bërtiste dhe hipte në sediljet e avionit në një gjendje aspak të kthjellët.

Një nga pasagjerët që foli pas kamerave tha se gruaja ishte nën ndikimin e drogës dhe se para incidentit ajo ishte mirë.

Por shumë përdorues e kanë quajtur gruan të pu.shtuar nga djalli dhe e krahasojnë incidentin me një ekzorcizëm.