fbpx

E pyesin për të dashurën e parë, Gjiko habit me përgjigjen

gj.jpg

Reperi i njohur, Gjiko është një ndër më të pëlqyerit nga të rinjtë në Shqipëri dhe Kosovë.

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “N’drrimi i natës” në Klan Kosova, ku ka luajtur një lojë me pyetje së bashku me moderatorin.

Teksa pyetet se kush ka qenë e dashura e tij e parë, Gjiko habit me përgjigjen e tij.

“Elita është femra ime e parë. Jo, nuk ka pasur të dashur”, tha ai.

Gjiko dhe prezantuesja simpatike, Elita Rudi janë prindër të një djali të quajtur Zëri./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303