fbpx

E reja në Tiranë i jep fund jetës

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një vajzë 30-vjeçe i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në Tiranë. Viktima është S.K. ndërsa ngjarja ndodhi rreth orës 15:55 në rrugën “Don Bosko”.

Policia njofton se 30-vjeçarja dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e katit të 3-të të pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303