fbpx

E rëndë, gjendet me kokë të prerë brenda banesës i riu

434b680f35ce5463aed470773a89e978-780x439-1-770x433.jpg

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali.Mediat përtej Adriatikut shkruajnë se një i ri, rreth 25-vjeç e me origjinë nga Bangladeshi është gjetur me kokë të prerë në dhomën e tij të gjumit, në një shtëpi në Torino.Këto detaje janë dhënë nga policia, e cila sqaron edhe identitetin e viktimës.Ai është Mohammad Ibrahim, ndërsa trupi i tij u gjet nga një bashkëjetuesi i tij, po nga Bangladeshi.Bashkëjetuesi i viktimës dhe persona të tjerë, disa nga Bangladeshi po merren në pyetje nga policia, e cila kërkon të zbardhë ngjarjen e rëndë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303