fbpx

E rëndë/ Kishte harruar çelësat dhe kapërcen kangjellat, mbytet me bluzën që kishte veshur

Një 18-vjeçare nga Italia ka mbytur veten e saj, pasi u përpoq të kapërcente kangjellat e portës.

Erika Russo vendosi mori këtë iniciative, mirëpo rezultoi fatale për adoleshenten.

Teksa kapërcente kangjellat, ajo ka mbytur veten me bluzën që kishte veshur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur fundjavën e kaluar në Ivrea, të Piemonte, Itali.

Ngjarja e rëndë u zbulua mëngjesin e së dielës nga motra e viktimës, e cila vuri kujën.

Në vendin e ngjarjes mbërriti mjeku ligjor dhe policia, ku paraprakisht dyshohet për ngjarje aksidentale, ndërkohë që hetimet lidhur me ngjarjen janë në vijim.