fbpx

E rëndë në Durrës/ 16-vjeçarit i ngulin thikën, po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale, detajet

Një 16-vjeçar është plagosur pasi është goditur me thikë sot. I plagosuri është Elvin Zira dhe ngjarja ka ndodhur në Sukth të Durrësit.

16-vjeçari është transportuar me urgjencë në spitalin e Durrësit dhe po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Ende nuk dihen motivet dhe rrethanat e plagosjes.