fbpx

E rëndë në Durrës/ Apartamenti plot me njolla gjaku, gjendet i vdekur, ja detajet e para

DA90RtIV0AAAgxz.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e  Durrësit, ku një person është gjetur i vdekur në banesën e tij.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 16.

Raportohet se viktima është Dashamir Harapaj, 66 vjeç.

Në apartament janë zbuluar njolla gjaku nga policia, e cila  ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes.

Advertisement

Ndërkohë trupi i pajetë është dërguar drejt morgut për ekspertizë mjeko-ligjore. Ende nuk bëhen me dije detaje të lidhura me këtë ngjarje.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303