fbpx

E rëndë në Himarë! Tre pjesëtarët e familjes i zë furtuna, mbytet gruaja, djali dhe babai janë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në Himarë, ku tre anëtarë të një familjeje i ka zënë stuhia në det nga moti i keq.

Bëhet me dije se ata kanë dalë për të mbledhur rrjetat në det. Nga raportimet e para, thuhet se gruaja është mbytur.

Mësohet se babai dhe djali kanë dalë nga deti, ku ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital.