fbpx

E rëndë në Itali, thikën në fyt 17-vjeçarit italian, e tradhëton shqiponja

Një i ri shqiptar është vënë në pranga nga autoritetet italiane pasi kërcënoi një adoleshent për ta vjedhur.

Shqiptari i ka vënë thikën në fyt një 17-vjeçari italian dhe i ka marrë 150 eurot që mbante në portofolg Pasi mori shumën, ai u largua me biçikletë drejt bregdetit, megjithatë pak momente më vonë iu bashkua edhe policia.

Karabinierët e njohën menjëherë falë një shqiponje të bërë tatuazh në dorë.