fbpx

E rëndë në Lezhë/ 52-vjeçarja hidhet nga kati i dytë i banesës, gjen vdekjen e menjëhershme

ambulance-naten.jpg

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e së enjtes në Lezhë, në lagjen “Skënderbeg”.

52-vjeçarja Mirjona Kaloshi dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303