fbpx

E rëndë në Lezhë, plagoset me sende të forta 21 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë mbrëmë, ku është plagosur me sende të forta një i ri. I plagosur ka mbetur 21 vjeçari, Gj. Kokaj.

Pas plagosjes ai është dërguar në gjendje të rëndë në spital. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.