fbpx

E rëndë në Tiranë/ 60-vjeçarja hidhet nga kati i pestë i pallatit

Një 60-vjeçare është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku jetonte në Tiranë. Për pasojë, gruaja ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës” ndërsa B.K., dyshohet të ketë qenë me probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.