fbpx

E rëndë në Tiranë! Burri pret damarët, dyshon se ka Covid

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në kryeqytet. Një 57-vjeçar ka prerë damarët, ku ka dashur të vrasë veten.

Ai dyshonte se ishte i prekur me koronavirus.

Shtetasi R. Sh. fatmirësisht ka shpëtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

I pyetur nga policia, ai ka deklaruar se veprimin e ka kryer në momente depresive, pasi dyshonte se ishte infektuar me Covid-19.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303