fbpx

E rëndë në Tiranë, një burrë gjendet i pajetë në një magazinë të vjetër

polici-korc.jpg

Një ngjarje e rëndë raportohet nga policia e kryeqytetit. Në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete një 60-vjeçar.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera fizike.

“Më datë 24.11.2020, rreth orës 18:30, në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete shtetasi A.P., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale”, thuhet në njoftimin e policisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303