27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E rëndë në Vlorë, vetëvritet me armë zjarri 45-vjeçari

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë të Vlorës.

Mësohet se një 45-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

Nuk dihet arsyeja pse burri i ka dhënë fund jetës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

“Sot, në fshatin Nartë, në afërsi të fushës së sportit, dyshohet se shtetasi 45 vjeç, është vetëvrarë me armë gjahu, të cilën e kishte me leje”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat