31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

E rëndë në Vlorë, vritet një 58-vjeçar

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë vetëm para pak minutash.  Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme rreth orës 16:00 në fshatin Xhyerinë të Vlorës.

Policia bën me dije se viktima me iniciale Q.G, është vrarë me armë gjahu, dhe paraprakisht dyshohet të ketë kryer vetëvrasje.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet në lidhje me sqarimin e rrethanave. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat