fbpx

E rëndë/ Plas keq sherri mes të rinjve në Lezhë, një me urgjencë në spital

Një i plagosur është dërguar me urgjencë me ambulancë në spital në Lezhë pasi është lënduar si pasojë e një sherri banal që ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve.

I plagosuri është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës me fraktura në trup.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe mësohet se ka shoqëruar një person në komisariat, ndërkohë që ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga autoritetet.