fbpx

E rëndë/ Stresi nxjerr foton e arkivolit në mes të shtëpisë, ç’i ka ndodhur?

Reperi Stresi ka publikuar pak më parë në Instastory një foto arkivoli, duke dhënë kështu lajmin se qeni i tij Dei, ka ngordhur.

‘Lamtumire Dei. Askush smund ta kuptoje dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë‘- janë fjalët prekëse të reperit.

Duket se Stresi ka pasur një lidhje shumë të fortë me qenin e tij dhe humbja e këtij të fundit e ka bërë shumë emocional.