fbpx

E rëndë/ Sulmi ndaj ndërtesës së banimit, 1 viktimë dhe disa të plagosur

ndert.jpg
Rusia vijon prej më shumë se tre javësh sulmin në Ukrainë. Në orët e para të mëngjesit lagja Darnytskyi, u godit nga mbetjet e një rakete të rrëzuar nga anti-ajrorët ukrainas duke shkaktuar një viktimë dhe 3 të plagosur.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303