fbpx

E shtruar te Urgjenca e Psikiatrisë, Blerta ia plas të qarës: Kam humbur familjen!

E vetmja e mbijetuar e familjes Josifi nga tragjedia e mbrëmshme në zonën e Kombinatit ishte Blerta. Ajo ndodhet te Urgjenca e Psikiatrisë në QSUT, ku ia ka plasë të qarit për nënën dhe motrën e vdekur.

“Kam humbur familjen”, është shprehur ajo duke vijuar të qajë.

Zhaneta Josifi dhe motra e Blertës, Anisa u gjetën të vdekura brenda shtëpisë së tyre mbrëmjen e djeshme.