fbpx

E tmerrshme/ 32-vjeçari i ngul thikën motrës së tij, dalin detajet shokuese

dhune-shqiptar-itali-660x405.jpg

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në qytetin e Kukësit. Raportohet se një 32-vjeçar ka goditur me thikë motrën e tij dhe e ka dhunuar.

Mësohet se ka pasur një konflikt mes palëve për motive të dobëta. I riu nuk ka duruar, por ka rrahur motrën e tij e më pas i ka ngulur thikën.

Fatmirësisht, e plagosura ka dëme mjaft të lehta.

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, për veprën penale “Dhunë në familje”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303