fbpx

E tmerrshme/ Aksidenti me vdekje në Tiranë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-3.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të Tiranë.

Policia njofton se i riu Oliger Uka ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me mbrojtësen anësore të rrugës. Pavarësisht se është transportuar në spital, pas disa orëve i riu ka ndërruar jetë.

“Më datë 01.04.2020, rreth orës 10:00, tek mbikalimi i “Gërdecit”, mjeti me drejtues shtetasin O.U., 29 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin duke u përplasur me mbrojtsen metalike anësore të rrugës, ku për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë shendetsore, dhe rreth orës 17:00, si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”,

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303