fbpx

E tmerrshme/ Gjyshja abuzon seksualisht me mbesën, ja arsyeja shokuese

Gjyshja abuzon seksualisht me mbesën dhe filmon abuzimin për t’ia treguar të dashurit të saj.

Një histori shokuese ku protagoniste është Roseanna Thompson, një grua amerikane nga Kanawha, në shtetin e Virginia.

Prindërit ia linin vajzën gjyshes për ta kujdesur, të bindur se do të ishte e sigurtë, por gruaja e përdhunonte për të kënaqur të dashurin e saj. Jo vetëm që gjyshja abuzonte por ja jepte edhe partnerit që të kryente marrëdhënie me të dhe gjatë kësaj kohe ajo filmonte.

Gruaja u arrestua bashkë me të dashurin Richard Smith, të cilit iu gjetën materialet e rënda filmike.

Ishte ish-gruaja e Smith ajo që zbuloi gjithçka teksa kërkonte mes gjërave të tij, gjeti fotografitë e së miturës, duke e denoncuar.

Më tej u zbuluan një sërë video-kasetash të xhiruara në mungesë të prindërve të saj.

Tashmë Roseanna dhe Richard rrezikojnë një dënim nga 205 deri në 775 vite burg.

Çifti u arrestua në maj të vitit 2018, ndërsa dënimi ndaj tyre pritet të jepet më 5 mars të këtij viti.