fbpx

E tmerrshme/ Sherr i madh mes 2 personave në Vlorë, vdes një prej tyre, Policia jep detajet

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur pak më parë në Vlorë, ku si pasojë e një sherri mes dy personave, një prej tyre ka humbur jetën.

 

”Rreth orës 10:04, pranë një karburanti në lagjen “11 Janari” Vlorë, dyshohet se pas një konflíkti për motive pronësie midis 2 shtetasve (fqinjë) ka mbetur i dëmtuar rèndë shtetasi B.M., 60 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Vlorës

Polícia ka identifikuar autorin dhe po punohet intensivisht për kapjen dhe arrèstimin e tij”, njofton polícia.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303