fbpx

E tradhtoi gruaja, burri i pret organin gjenital dashnorit të saj

Alex-Bonilla.jpg

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Florida. Alex Cesar Bonilla prej kohësh kishte nuhatur tradhtinë bashkëshortore. Ai ka marrë vendimin drastic për t’i prerë organin gjenital mashkullit që i kishte marrë gruan.

Alex është futur në shtëpinë e dashnorit të gruas bashkë me një palë gërshërë dhe i ka prerë organin gjenital. Me një armë në dorë, ai e ka lidhur atë dhe më pas i ka prerë penisin.

49-vjeçari dyshohet se u largua nga skena me organin gjenital të viktimës në duar duke tmerruar banorët dhe u arrestua menjëherë pasi i dëmtuari telefonoi për ndihmë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303