E tradhton partnerja, reagon ‘krimineli më i bukur në botë’

Jeremy Meeks, i njohur nga të gjithë si krimineli më i bukur në botë, është parë një ditë më parë në makinën e tij në Los Angeles. Pas disa lajmeve që spekuluan për lidhjen e tij të dashurisë me Chloe Green, ai rrëfeu për statusin aktual romantik, si dhe për mënyrën se si u ndie kur pa partneren në një jaht luksoz me Rommy Gianni. 35-vjeçari ishte shumë i gëzuar e i qeshur të mërkurën e 28 gushtit në Los Angeles, madje nuk dukej fare i shqetësuar për skandalin e së fejuarës Chloe Green, e cila u fotografua në Monte … Vazhdoni me leximin e E tradhton partnerja, reagon ‘krimineli më i bukur në botë’