fbpx

Veliaj zyrtarisht 39 vjeç, publikon foton e veçantë

Screenshot_53-2.jpg

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj feston sot 39-vjetorin  e lindjes së tij. Këtë herë ndryshe nga çdo ditëlindje tjetër, kryebashkiaku është shfaqur me anëtarin më të ri të familjes së tij, vogëlushin Kajan.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Ajolën dhe djalin e tyre të vogël, krybashkiaku nuk ngurron të falenderojë dhe të gjithë ndjekësit e tij për urimet në këtë ditë.

“Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, shkruan Veliaj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303