E veçantë/ Breshëri zbardh rrugët e këtij fshati në Librazhd

Moti ka qenë vërtet i çuditshëm në Shqipëri këto ditët e fundit. Por ajo që ka ndodhur në një fshat të Librazhdit nuk pritej.

Reshje të forta shiu dhe breshëri gjatës ditës së sotme ka zbardhur rrugët në fshatrat e Librazhdit.

Këto reshje kanë shkaktuar dëme të shumta në bujqësi dhe kanë dëmtuar të mbjellat e banorëve. /real-news.tv/