22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

E vërteta e hidhur e marrëdhënies së Meghan Markle me të atin

spot_img

Meghan Markle nuk ka folur publikisht për marrëdhënien e saj me babain që kur hyri në jetën mbretërore – por babai i saj shpesh ka bërë të kundërtën.

Në intervista të ndryshme, Thomas Markle ka pohuar se ai nuk ka asnjë mënyrë për të arritur vajzën e tij. Në tregimin e PEOPLE të kësaj jave, miqtë më të mirë të Meghan ofrojnë një perspektivë shumë të ndryshme. “Ai e di se si të kontaktojë me të. Numri i saj i telefonit nuk ka ndryshuar, “thotë një mik i ngushtë i Meghanit.

Ajo kurrë nuk ka marre telefonata nga babai dhe kurrë nuk i ka shkruar asaj .Ajo ka qene  gjithmonë e hapur për baban e saj nëse ai vërtet do t’a kërkonte

Një javëne para cereminisë së martesës së Meghan me 19 Prill me Princ Harryin, Thomas vendosi të mos marrë pjesë pas një marrëveshjeje me paparacët për të vënë në skenë disa fotografi të disa viteve më parë.

“Ai kurrë nuk është thirrur; ai kurrë nuk ka i ka shkruar. Është tepër e dhimbshme, sepse Megh ishte gjithmonë aq e zellshëm. Unë mendoj se ajo gjithmonë do të ndjehet e shkatërruar vërtet nga ajo që ai ka bërë. ka thene nje burim i afërt me Meghanin

Që atëherë, motra, Samantha, e cila mori përgjegjësinë për rregullimin e fotografive të paparaceve së babait të saj para dasmës, ka vazhduar të flasë në mënyrë kritike ndaj saj në mediat e U.K

Pas fejeses, “Megh dhe Harry ishin ende aq të fokusuar në marrjen e [Tomit] në Londër”, thotë mikja e ngushtë, një nga pesë të cilët folën  për historinë e kësaj jave.

“Në asnjë moment nuk flitej për të” Tani që e dimë se ai gënjeu, ai është në telashe. “Tom nuk donte te merrte thirrjet e saj, nuk donte të merrte thirrjet e Harryt.

Një natë para dasmës pasi kishin shkuar te merrnin te atin në aeroport ai nuk ishte dukur gjëkundi dhe lajmi qe ai kishte pësuar një atak në zemër ishte shkatërruese për Megh

Ajo i ka shkruar te atit nje mesazh te gjatë nëpër të shkruhet, “Të lutem, prano. Unë të dua, dhe unë jam e frikësuar. “Ishti të pafundme lutjet.” Ajo i ka telefonuar dhe shkruar atij por pa marrë asnjë përgjigje derisa ai është shfaqur sërish në media

Megh nuk ka dashur kurrë te komunikoje nga media me të atin pavarësisht se ai gjithmonë ka bërë të kundërtën

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat