27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E zjarrtë dhe pak “gangster”

spot_img

Në faqen e saj në instagram këngëtarja Fjolla Morina duket se ka hedhur foto nga një projekt i ri që do na surprizojë  së shpejti.

Si çdo here ajo shfaqet bombastike me një kostum bust te zi ku i duken  mrekullisht format e saj seksi.

Ajo shkruan “Hot with a bit of gangster” -e nxehte me pak gangster.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat