13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ed Sheeran është martuar në një ceremoni sekrete

spot_img

Ed Sheeran është martuar me të fejuarën e tij në një ceremoni sekrete në Suffolk

28-vjeçarii hitit  “Shape Of You”, ka bërë ceremoninë e dasmës me shoqen e tij ë fëmijërisë 26 vjeçaren Cherry, me 40 te ftuar qe ishin miqtë më të ngushtë dhe familjaret.

Lovely: A source told the publication that the Shape Of You hitmaker tied the knot with Cherry just before Christmas , in a ceremony which saw just 40 guests in attendance

Kjo vjen vetëm një vit pasi Ed kishte mohuar se ai dhe Cherry kishin bërë fejesën pasi u pyet për një unazë të re që kishte në gishtin e tij të fejesësburimi tha: ‘Ed u martua disa ditë para Krishtlindjeve.

Ishte shumë e qetë – vetëm shokët më të vjetër të Edit, familjen e kufizuar dhe priftin. Ai nuk donte asnjë bujë dhe donte që të ishte diçka tërësisht për ta – vetëm një martesë e vogël dimri.

 Sweet: Ed announced his engagement to girlfriend Cherry in January last year, after the couple first sparked up a romance in 2015

Exciting: It comes after Ed denied in August that he and Cherry had tied the knot, after he was seen sporting a new ring on his wedding finger (above in March 2017)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat