16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Edhe Dekanati i FEUT mbështet studentët

spot_img

Ditën e djeshme u realizua një takim mes dekanit të Fakultetit Ekonomik, Dhori Kule dhe studentëve, ku u diskutua në lidhje me kërkesat e të rinjve.

Studentët i kishin paraqitur 12 kërkesa Dekanatit, ku ditën e sotme fakulteti ka rënë dakord për plotësimin e kushteve të studentëve.

Takimi u mbajt ditën e hënë në orën 16:00, ku sot studentët morën një përgjigje për kërkesat e tyre. Sot, kujtojmë që edhe Fakulteti i Shkencave të Natyrës mbajti një deklaratë, ku theksonte se mbështeste kërkesat e propozuara nga studentët.

Më poshtë, gjeni përgjigjen e zbardhur nga Dekanati për studentët e FEUT./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat