fbpx

Edhe gjatë pushimeve Romeo nuk e lë rehat, Jonida: “Ma nxiu jetën”

auto_New_Project_161593422213.jpg

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj, po shijojnë së bashku disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Në rrjete sociale nuk kanë munguar pozat e tyre të ëmbla e dedikimet romantike.

Por nga ana tjetër Romeo nuk e lë rehat Jonidën as me pushime duke e ngacmuar.

Aktori ka kapur në det një oktapod të cilin ia afron Jonidës “për ta përshëndetur”, ndërsa kjo e fundit mbrohet me duar e përpiqet të largohet nga partneri.

“Ma nxiu jetën”- shkruan Jonida krahas videove ku reagimi i saj është për të mos u humbur.

Ndiqni videot më poshtë:

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303