Edhe nga karantina Roberti nuk harron ta urojë Norën për ditëlindje

Këngëtarja e famshme shqiptare Nora Istrefi feston sot ditën e lindjes.

Nora mbush plot 35 vjeçe. Mes urimeve të shumta që ajo ka marrë nuk kishte se si të mongonte edhe urimi i ish-bashkëshortit të saj Robert Berisha.

Roberti zgjodhi të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.