20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Edi Rama i drejtohet Bashës: Sa thellë je futur miku im, por s’të ndihmoj dot

spot_img

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një postimi në rrjetin social twitter i ka drejtuar një mesazh tepër ironik kryeopozitarit Basha.

“Nuk të vjen zëri dhe s’ke faj! E di dhe unë sa thellë je futur miku im po s’të ndihmoj dot. Nuk ecet me teatër se ja si vjen puna,del një aktor i papaguar e të nxjerr cullak!Po me kamerat e komisariatit si i bëhet(?)se aty as Taulanti as ai polici s’janë fare! Apo po fle ti tani?”, shkruan Rama.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat