fbpx

Edi Rama publikon videon, nxjerr pamjet mahnitëse

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook videon me pamjet e lumit të Shalës duke e promovuar si atraksion turistik.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje të kristalta nga lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë”- shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje të kristalta nga lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë 🙏

Geplaatst door Edi Rama op Vrijdag 10 juli 2020