fbpx

Edi Rama uron mirëmëngjesi me këtë video

Ramaok-1.jpg

Ashtu siç e ka bërë traditë tashmë, Kryeministri Edi Rama e ka nisur edhe ditën e sotme me publikimin e një videoje.

Ai ka publikuar pamjet nga rruga Shkodër-Murriqan, e cila është rindërtuar.

“Mirëmëngjesi, dhe me këto pamje nga 12 kilometrat e rindërtuara tërësisht të rrugës Shkodër-Murriqan, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *