fbpx

Edit Harxhi nuk i vjen në emision, Fevziu: E kanë mbajtur mbështetësit në Lezhë

Capture-49.png

Kandidatja për Kryetare të Partisë Demokratike, Edit Harxhi nuk i ka shkuar në emision Blendi Fevziut mbrëmjen e sotme.

Vetë Fevziu tha se Harxhi e kishte konfirmuar prezencën e saj në emision, po që nuk ka mundur të shkojë për shkak se ndodhej në Lezhë.

“Edit Harxhi pritet të vinte, e kishte konfirmuar, por mbështetësit e kanë mbajtur më shumë se sa duhet në Lezhë nga entuzgjazmi  dhe nuk ka arritur”, tha Fevziu.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303