fbpx

Eduart Grishaj i bën super dhuratën Arbana Osmanit (Foto)

1571386636_Tek-vendi-i-dashurise-Arbana-Osmani-dhe-i-dashuri.jpg

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar një foto në Instagram, ku ka bërë me dije dhuratën që ka marrë nga partneri i saj, duart Grishaj.

Osmani shkruan se regjisori i shkoi në shtëpi me një çantë të mbyllur elegante që brenda kishte dhuratat për të pas lindjes.

Ajo i ka zbuluar vetë dhuratat e partnerit, një varëse me shkronjat që formonin emrat ”Jon Diell”, si dhe një buqetë me lule lejla. Tashmë Arbana do të mbajë në qafë varësen me dy emrat e djemve të saj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303