fbpx

Eduart Ndocaj mallkon Edi Ramën dhe Sokol Ballën: Pse nuk lëshoi Zoti tërmet mbi ta?

ndocaj.png

Kryeministri Rama ka folur nga Durrësi, ku ndodhej së bashku me gazetarin Sokol Balla, ku për ‘Real Story’ foli për tërmetin dhe fatkeqësitë që solli.

Ish-deputeti rilindas Eduart Ndocaj, e cilëson një teatër shfaqjen e kryeministrit tek Sokol Balla.

Madje Ndocaj shkon edhe më tej duke ‘mallkuar’ kryeministrin dhe gazetarin.

Ja postim i Ndocajt:

Ore si ka ba zoti bashke keto dy majmuna , njr bastard pervres kryeminister, e nje pusht gazetar te ndyre, dhe perse zoti sju ka leshu termetin mbi keto dy monstra.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303